Hlavní stránka     Vzdělání, MBA     Extra příjmy     Soudy, exekuce     Alternativní politika     Prezidentské volby    Hodnocení     Další nabidka    Blog, atd.

 

   

svazprav.cz

 

 

Anulace exekucí, rozsudků - odškodnění obětí

        na základě nově nalezené velmi závažné justiční vady

 

home
vysvětlení
nelegitimní exekuce
stav české justice
porušování práv
formulář
kontakt

 

 

TV rozhovor s právníkem:

https://www.youtube.com/watch?v=dca2gZ7sMeE

 

Doporučujeme:

 

 

 

 

 

 

 

Justiční ... (jak to nazývat necháme na vás) či elita?

Záleží na tom, z čího pohledu se na věc díváme.

 

Propojené justiční, policejní a vládní struktury, exekutorů, atd.

Uvádíme-li kdy slovo justiční či jiná mafie, či podobné slovo, nebo například označujeme-li kdy něco jako zločinecké, máme tím laicky na mysli co vnímáme jako nepravosti, které se u soudů a jinde dějí. Jestli to je správný odborný výraz nevíme. Je statisticky prakticky nemožné, že by se všechny tyto události odehrávaly nezávisle, proto se domníváme, že se jedná o organizovanou strukturu či co by bylo možno laicky nazývat slovem zločin. Jestli to je správný odborný výraz, nevíme. Vše je psáno z osobního pohledu, netvrdíme, že nazýváme věci správnými jmény či že jak je vidíme sami jsou vnímány i ostatními. Berte vše negativní jako naše podezření a ověřte si fakta. Uvádíme zde co považujeme za důležité pro naši kauzu. Neznamená to, že v jiných kauzách se tito lidé nechovají vzorně či že se nejedná o elitu našeho národa. 

Nashromáždili jsme důkazy o tom, že tohle není právní, ale klientelisticky propojený stát, v kterém funguje silná organizovaná struktura s koordinovaným propojením policie, státních zastupitelství a soudů. Justiční elita či justiční ... (jak to nazývat necháme na vás) je kryta i elitními policejními jednotkami jako je protikorupční policie a ÚOOZ, je kryta Policejním prezídiem a vedením ÚOOZ, včetně plk. Šlachtou, jehož útvar má takovýto organizovaný systém odhalovat. Přitom ho tento útvar kryje a tvrdí, že justiční ... neexistuje. Což je plně v rozporu s tím, co opakovaně uvádí zprávy BIS. Přestože tyto zprávy existují, ani BIS, ani ÚOOZ či protikorupční policie s tím nic nedělají, naopak tyto dva tkzv. elitní policejní orgány tuto situaci kryjí.

Součástí justiční ... (jak ji nazývat necháváme na vás) jsou i advokáti a ty kryje Česká advokátní komora. Justiční ... kryl i Klaus a kryje ji i Zeman. Oběma jsme doručili nové extrémně přesvědčující důkazy o Kajínkově nevině. Oba se ke Kajínkovi otočili zády. Oba mu mohli udělit milost. To by ale znamenalo, že Kajínek by rozvířil svou aféru natolik, že by byla ohrožena existence plzeňské justiční ... a jejich propojení se státním zastupitelstvím, policií a advokacií. To oba Klaus i Zeman kryjí. Další lidé, kteří tuto justiční ... kryjí, jako např. bývalá komunistka, státní zástupkyně Antonie Zelená ze SZ Plzeň město, jsou povyšovány. Zelená byla maximálně povýšená po tom, co jsme oznámili na Vrchním státním zastupitelství, vedeném Bradáčovou, že Zelená odmítla přijmout trestní oznámení na bývalého komunistu, dnes známého katolíka, soudce Millera. Bývalá komunistka byla povýšená z okresního státního zastupitelství do vedení trestného oddělení státních zástupců na Vrchním státním zastupitelství pod Bradáčovou.

Soudci se opakovaně a beztrestně dopouští trestných činů, protože mají neoficiální imunitu tím, že orgány činné v trestním řízení tyto trestné činy odmítají šetřit a nechávají to na vedení soudů, které nejsou orgány činné v trestním řízení, a trestné činy soudců kryjí.

Jako příklad uvádíme co se odehrává v Plzeňské kauze Toman, kde jsou proti nám použiti lidé, kteří mají přímé či nepřímé napojení na plzeňské kauzy Kajínek a kauzu plzeňských práv. Je to děsivé čtení.

Aby pravda nevyšla najevo, Kajínek je bezdůvodně vězněn na doživotí, Klaus svou amnestií osvobodil jedny z největších sviní a nám, abychom soudy prohráli a aby byli kryti lidé spojení s kauzami Kajínek a plzeňských práv, byli ustanoveni opatrovníci z řad advokátů, kteří nám připadají být v důchodovém či předdůchodovém věku, jejichž úkolem a cílem je to, abychom soudy prohráli. Předtím na nás byl nasazen jiný právník, ODS funkcionář, který diktoval podání ke třem soudům tak, abychom je prohráli, ale my to včas podchytili. Toho právníka a ty dva opatrovníky potom kryla policie, státní zastupitelství, včetně paní Antonie Zelené, dále je kryla protikorupční policie, ÚOOZ a Policení prezídium. Soudci tvrdí, že opatrovníky potřebujeme, protože jsme byli trvale zasaženi vážnou duševní chorobou. Proto je máme, stejně jako je mají nesvéprávné osoby. Přitom jsem oba vysokoškoláci a šli jsme k psychiatrovi a ten potvrdil, že jsme normální a byli jsme normální i v minulosti. Nejsme ani psychopati ani psychotici. Že jsme normální potvrdil i jiný psychiatr ve fakultní nemocnici, kterého jsme také navštívili. Soudci tyto zprávy ignorují a tvrdí opak, aniž mají jakékoli odborné vyšetření, které by to kdy potvrdilo. Tohle je justice jako za Heydricha, za Gottwalda, či jako v nějaké největší díře světa - třeba v Pákistánu.

 

Kauza Toman (kauza T)

O té média mlčí, přestože je větší než kauza Kajínek a kauza plzeňských práv dohromady. Josef Toman, oběť státem sponzorované organizované struktury, spojené s kauzou Kajínek a plzeňských práv, uvádí:

Většinu života jsem žil v Kalifornii, kde jsem studoval na univerzitě a později řídil projekty pro korporace a univerzity, včetně na Caltech a UCLA, odkud pochází desítky laureátů Nobelovy ceny. Byl jsem aktivní proti jednomu z největších znečišťovatelů ovzduší v Kalifornii, byl jsem jedním z lidí, kteří odhalili podvody v korporaci Enron. Do Čech jsem přijel před léty na dovolenou a kvůli boji se státní a justiční ... jsem zde dosud, čehož vůbec nelituji, protože tím mohu lépe pomoci v boji proti polistopadovému teroru. Po tom, co jsem byl aktivní proti americkému radaru a zveřejnil zprávu o tom, jaké materiální škody a škody na životech by pro ČR radar znamenal v případě 3. světové války, stalo se následující:

 • Jistý podnikatel, podporovatel ODS začal vést proti mně a kamarádce, učitelce, řadu soudních sporů, přímo či prostřednictvím bílých koní. Po tom, co četl knihu o Krejčířovi, vyvezl ze země velké množství peněz a otevřel si letovisko na tropickém ostrově. Na jeho otevření byli pozvaní i policisté z Krajského ředitelství PČR v Plzni.

 • Na mě a kamarádku byly nasazeny volavky, které nás naváděly k trestným činům, jejichž legalitu nám dokazovaly. My jejich rady ignorovali. Hráli jsme to na lenost. Čekali jsme s čím dalším přijdou. Volavky se nás snažily, leč marně, napojit na neonacistické hnutí, jehož filosofii jedna z nich propagovala. Volavky nás varovaly, že budeme vzati do vazby či vězněni a že to nepřežijeme, že prý stačí 3 falešní svědci. Jednu dobu se mě nenápadně pokoušeli naverbovat do nějaké tajné služby, asi BISky, chtěli mě dostat do Rotary klubu, seznámit mě s Langerem, atd. Když jsem nereagoval, jejich dalším úkolem bylo, abychom prohráli všechna soudní řízení. Jakmile jsme měli advokáta, byly učiněny kroky, aby byl ten advokát znevěrohodněn. Byli jsme přesvědčováni, že se máme zastupovat sami, že nám jedna volavka, právník, bude pomáhat lépe a zdarma. Dával nám super rady. Nakonec ale diktoval podání ke třem soudním řízením tak, abychom soudy prohráli. My to ale včas podchytili.

 • Policejní prezídium, pracující pod Langerem, proti mě a kamarádce iniciovalo rozsáhlé trestní řízení pro zločiny proti státu, které se nezakládalo na pravdě, proto bylo založeno. Místo aby nechali vyšetřit volavky a plzeňskou justici, na kterou jsme podali trestní oznámení, Policejní prezídium, ve snaze krýt tyto osoby, dle závazného pokynu pokynu č. 30 policejního prezidenta, aby nás umlčelo, iniciovalo proti nám rozsáhlé trestního řízení. Věc byla zmražena v době vlády Fischera. Ten a Kocáb se nám tehdy snažili pomoci. Jakmile Klaus nařídil Nečasovi, aby jmenoval vládu, 5 dní nato se sešel plk. Kníže, šéf plzeňské kriminálky a bývalá komunistka, okresní státní zástupkyně Antonie Zelená, aby trestní řízení iniciovali. Později oba povýšili.

 • Jednalo se o rozsáhlou akci státu, který se rozhodl krýt podvody u soudů, lidi spojené s kauzou Kajínek, lži vední soudů, volavky, které byly ve vedení ODS, kamaráda plzeňských policistů, atd.

 • Pplk. Benešová z protikorupční policie jasně mlžila, aby pomohla viníkům. Nesprávným úředním postupem nás poškodila u soudů, kryla volavky, atd.

 • Výše uvedený polistopadový zbohatlík, který proti nám vede soudní spory prostřednictvím bílých koní je homofóbní rasista a veřejně užívá slova jako "homoklády" a o snědých lidech užívá veřejně výrazy jako opice, cigoši, negři, atd. Po řadu let se opíjel s policisty z krajského ředitelství PČR. Chlubil se i tím, že navštívil rodinu Hitlera v Argentině.

 • Tento homofóbní rasista je zastoupen největší advokátní kanceláří v Plzni. Je zastoupen advokátem Ludvíkem Röschem, bývalým ODS politikem, který zastupoval mafiána Vlasáka v Kauze Kajínek. Vlasák objednal vraždy. Nesedí. Sedí Kajínek. Rösch zastupoval Mgr. Vovsíka ze stejné kanceláře. Obhajoba byla, že Vovsík se neopil vědomě, ale proto, že omylem bral bylinky v alkoholovém roztoku ne po kapkách, ale po lahvičkách. Röschová zakládala Plzeňská práva, ale nevěděla, co se tam děje, ani nevěděla, že je to problém, že byla ve sněmovně prezentovaná jako JUDr., když byla jen Mgr. V budově AK Vovsík Rösch Kocina měla kancelář bývalá komunistka, později ódesačka Kovářová, ex ministryně spravedlnosti a tu vychvaloval JUDr. Kocina, spojený s plzeňskými právy. Ze stejné AK byl i JUDr. Görges, první náměstek Kovářové, který od ní dostával ohromné odměny. JUDr. Vovsík, otec Mgr. Vovsíka se s námi sešel a snažil se z nás dostat informace, přitom neuvedl, že Rösch již přes měsíc zastupoval protistranu. Česká advokátní komora v tom neviděla problém. V té mají či měli funkce i Vovsík i Rösch.

 • Ve kauze proti nám figurují lidé spojení přímo či nepřímo s aférami Kajínek a plzeňských práv. Soudci užívají ty nejhnusnější praktiky. Když protistrana, zastupovaná advokátní firmou, která zastupovala mafiána Antonína Vlasáka v kauze Kajínek, dodala soudu falsifikát smlouvy, soudce Strejc, který nejprve nechal za mnou otevřít okno, prohlásil, že se na smlouvu nemohu podívat zblízka. Naznačil, že bych ji mohl sebrat a vyskočit s ní z okna. Nestačilo ani to, že jsem řekl, ať tedy povolá do soudní síně justiční stráž. Soudce uznal smlouvu za pravou a udělal z ni kopii pro soudní spis.

 • Přestože je kamarádka učitelka a je normální, byl jí ustanoven opatrovník z řad advokátů, Jiří Vlasák, předtím policajt z aféry Kajínek, dnes vážený plzeňský advokát. Soudce Pulkrábek kamarádce neoznámil, že jí ustanovil opatrovníka, ani, že okamžitě nato urychleně nařídil soudní jednání. Vlasák kamarádku také o ničem neinformoval, ani, že soud, s jeho pomocí, prohrála. Teprve po tom, co se již nemohla odvolat, jí soudce poslal rozsudek. Mohla použít mimořádné odvolávací prostředky, tomu se ovšem snažil zabránit Vlasák, který lhal, že na to je jen několik hodin. Pravda byla, že na to byl ještě asi měsíc. Když si uvědomil, že je nahráván, řekl, že nahrávku nemůžeme použít, protože k ní nedal souhlas a hovor ukončil.

 • Podobně probíhá dalších 5 soudních řízení. Byli nám ustanoveni opatrovníci z řad advokátů, kteří pracují pro zájmy protistrany. Jsou to plzeňští advokáti Bárta a Nohovec. Ti dokonce znevěrohodnili naše závěrečné návrhy. Byli nám ustanoveni proto, abychom soudy prohráli po tom, co jsme dokázali, že 3 soudy se zakládají na lži, že smlouva, kterou dodala protistrana je falsifikát, atd. Taktika je obyčejně taková, že soudci ani opatrovníci nás neinformují, že bude soudní jednání a potom je narychlo vynesen rozsudek tak, že jsou ignorovány námi navržené důkazy. Opatrovníci chrání soudce, kteří se dopustili trestných či jinak nelegálních činů, stejně jako stejné soudce chrání policie a státní zastupitelství. Chránil je i plukovník Útvaru pro organizovaný zločin, který si říkal Rom a tvrdil, že vše analyzovali a že v ČR žádná justiční mafie není, naznačil, že tou byla pouze Vesecká a ta tam již prý není. Přitom BIS opakovaně podává zprávy o justiční ... .

 • Plk. Šlachta, který vede ÚOOZ, nám psal, že naše podání zasílá k vyřízení na Krajské ředitelství policie v Plzni, ovšem neuvedl, že je to zasíláno tak, aby to nebylo šetřeno jako trestné činy proti nám, ale naše trestné činy proti státu, soudcům, atd. Všichni kryjí viníky a ignorují nebo nechtějí vidět důkazy.

 • Soudci lžou. Vedení soudu lže. Soudce Miller, před revolucí známý pro svůj marxismus, po revoluci pro svůj katolicismus, změnil dva protokoly a výklad rozsudku, aby pomohl protistraně. Ústavní stížnost měla 100 stran. Ústava či Listina základních práv a svobod byly porušeny desítkykrát. Ústavní soud se tím odmítl zabývat.

 • Paní Zelená, okresní státní zástupkyně, bývalá komunistka, odmítla přijmout trestní oznámení na Millera. Po tom všem co provedla povýšila do funkce ředitelky odboru trestního řízení na Vrchním státním zastupitelství (VSZ) v Praze pod Bradáčovou.

 • Soudce Skala silně naznačil, že protože jsem politický aktivista, potřebuji opatrovníka. Zničil důkazní nahrávku.

 • Dodali jsme soudu zprávy od psychiatra, že jsme psychicky úplně normální. I když jsme dodali nové zprávy, soudci mají na věc jiný názor. Dle nich potřebujeme opatrovníky, protože jsme "byli postiženi vážnou duševní chorobou". Tu diagnozovali sami. Šli jsme i na psychiatrickou ambulanci plzeňské fakultní nemocnice. I tam potvrdili, že to co uvádí soudci není pravda. Soudci přes to vše píší totéž a jako nesvéprávné osoby máme opatrovníky. Je zajímavé, že všichni soudci vždy nalezli stejné opatrovníky, Bártu a Nohovce a ty odmítli zrušit přestože jejich zastupování odporuje osnovám České advokátní komory, zákonům ČR a vyjádřením Ústavního soudu.

 • Pospíšil se s námi odmítl sejít, sešel se s námi místo něho jistý oblastní šéf ODS, Dub, který tvrdil, že volavky nejsou v ODS, přitom obě byly ODS funkcionáři a jedna nám ukazovala lejstro, že je příbuzný Peciny. Jestli bylo lejstro pravé nevíme. Ukázalo se, že ódesák Dub, třídní učitel, měl dlouhodobě sex s 14 letou žákyňkou. Za to dostal jen podmínku. Ani nemusel být ve vazbě. Rozhodoval stejný soud, který rozhodoval o Kajínkovi.

 • Abychom byli umlčeni a aby byli soudci a vedení soudů chráněni, jsou proti nám užívaná ta nejhorší svinstva. Jako za vlády Heydricha a Gottwalda.

 • Když jsem byl fyzicky napaden příbuznými toho, který navštívil rodinu Hitlera, plk. Kníže, který mezitím povýšil na krajského ředitele policie, se do věci sám angažoval tak, aby to přes všechny důkazy nebylo řešeno jako trestný čin proti mně, ale že já napadl útočníky, což jsem vyvrátil, ale na základě nepravdivého znaleckého posudku, objednaného policií, to bylo řešeno pouze jako přestupek proti mně.

 • Média o všem mlčí. Všechna o tom byla informovaná. Dokonce i když jsme se sešli s reportéry, ticho po pěšině. Jedná se o větší aféru než aféra Kajínek a aféra plzeňských práv. Máme řadu důkazů, které svědčí o Kajínkově nevině. Pospíšil, ale i média, to plně ignorovala. Zeman nám napsal, že prý stejně jako předtím Klaus, s tím nemůže nic dělat. Kdyby udělil Kajínkovi, který je vězněn bez řádných důkazů, milost, místní justiční ... by mohla mít vážné problémy. Proto musí sedět Kajínek na doživotí.

 • O naší kauze jsme informovali předsedy všech politických stran zastoupených v parlamentu, řadu ministrů, atd. Schwarzenberg, který byl aktivní proti potlačování lidských práv za komunismu, napsal něco ve smyslu, "Co já bych s tím jako ministr zahraničí mohl dělat?" Většina ostatních ani nezabučela. Přitom jsou naše lidská práva potlačovaná více než za nejtvrdšího komunismu.

 • Po tom, co jsem popsali ohromné množství markerů pro organizovaný zločin, které v naší kauze existují, jsme dostali dopis z kanceláře plk. Knížete, že bude naše podání ignorovat.

 • Předseda krajského soudu Jaroš, když jsme si stěžovali na předsedu a místopředsedu soudu Levého a Svobodu, neměl zájem o důkazy, ani že Svoboda lže a napsal, že se tím nebude nikdy více zabývat.

 • Česká advokátní komora, v které sedí 2 advokáti z firmy, která je proti nám použita, dává všemu volný průchod, dokonce vyhrožuje, že to co píšeme, může být použito proti nám. Píšeme jen pravdu. Důkazy máme.

 • Soudkyně Tlustá lhala do protokolu, nedovolovala související či doplňující otázky žalovanému v soudu o výživné na manželku. Řízení se se táhlo 5 let. Soudkyně ho zdržovala jak se hodilo protistraně. Když žalovaný, uvedl, že v cizině při podnikání neužívá daňové doklady, atd., jeho advokát, který předtím zastupoval mafiána Antonína Vlasáka, začal křičet, že radí klientovi, aby na otázky neodpovídal. Žalovaný uvedl, že by ho, chudáka, měla živit manželka. Později psal, že hladoví v Asii v kolonii malomocných. Několik dní po soudním jednání slavnostně otevřel letovisko na tropickém ostrově.

 • Tady se jedná o peníze, o které byla a je připravovaná kamarádka. Já také. S pomocí soudců, vedení soudů, advokátů, opatrovníků, policie a státního zastupitelství.

 • Tohle není jenom justiční .... Je to polistopadová ..., do které patří soudy, advokáti, policie, státní zastupitelství, ODS funkcionáři, média a vrchní státní správa. Tím, že jsme se bránili bez advokátů jsme pronikli do útrob aparátu tohoto neprávního státu. Když jsme se bránili, jim to bylo jedno, měli plán nás nejprve zastrašit, potom odstranit. Ale my se nelekli. S tím nepočítali. Udělali spoustu chyb. My je máme zdokumentované. Co podniknou dále nevíme

 • Místopředseda Okresního soudu Plzeň město Svoboda, lhal, aby pomohl viníkům, Pulkrábek, Oravcová, manželka státního zástupce, bývalého komunisty, pod jejímž vedením, jakožto předsedkyně soudu, se stalo tolik svinstev, ti všichni byli přesunuti z okresního soudu na krajský.

 • Když se mi pán co navštívil rodinu Hitlera vloupal 2x do bytu, policie, s podporou státní zástupkyně Janouškové, bývalé komunistky, podpořila viníka. Krajský státní zástupce Čech, bývalý komunista, z krajského zastupitelství, to sice vrátil k dovyšetření, ale protistrana byla opět podpořena, přímo či nepřímo, státními zastupitelkami Janouškovou a Zelenou, bývalými komunistkami, které mi znemožnily nahlížet do spisu, když policie věc opět založila. Úplně stejně si státní zastupitelství a policie vede v kauze, kdy nám stejná osoba vyhrožovala zabitím. Orgány činné v trestním řízení to nejprve odmítli vyšetřit. Potom nám sice dali 2 měsíce ochranu, ale viníka informovali tak, že ten před vyšetřováním zničil všechny důkazy, včetně internetových kont.

 • Jakéhokoli jsem měli advokáta, či svědka, ke všem se dostali. Po tom, co pro nás svědčila jistá solidní vychovatelka, se jí do bytu někdo vloupal a prošel všemi věcmi. Jsou nám zavirovávány počítače, telefony. Když někam jedeme, jsme často sledováni. Např. když jsem si byl jist, že auto za mnou mě sleduje, projeli jsme dokola kruháč a auto jelo dokola za námi. Když řidiče nakonec trklo, že ho zkouším, z kruháče vyjel. Po tom, co ho projel celý dokola.

 • Hlavní státní zástupce na Plzni jihu, Slepička uvedl ohledně kamarádky slovo, promiňte, "píča", protokoloval nepravdivě a kryl, spolu s Knížetem viníky. Dostalo se to až k Ramplovi. Ten nařídil, aby krajské SZ nahrávku poslechlo. Když byl Rampola nahrazen Zemanem, na krajském SZ to velmi zřetelně pronesené slovo na nahrávce neslyšeli.

 • Přestože se jedná o tolik důkazů, které máme a které vše jasně dokazují, včetně soudem povolených nahrávek a přestože je v kauze nesmírné množství markerů pro organizovaný zločin, Vrchní SZ, pod Bradáčióvou poslalo věc krajskému SZ v Plzni jako nevýznamnou, odtamtud nám napsala státní zástupkyně, že je vše OK, že proti nám ani nikdy nebylo vedeno trestní řízení.

 • Nikdo nemá zájem situaci napravit a vést se soudci kární řízení, i když pro nutnost zahájení řízeni svědčí všechny důkazy. Všem vyhovuje jak justiční ... funguje. Navzájem se kryjí, dělá to i ministryně spravedlnosti Benešová, která nám dávala rady, ale v momentě, když se stala ministryní nám napsal vysoký úředník ministerstva, že to, že Benešová nahradila Blažka, neznamená, že nám pomůže.

 • Soudkyně Tlustá měla 2 věci, po léta zakládala naše podání do špatných spisů a nevyjadřovala se k nim. Stejně jako jiní soudci nevyplňovala ve spise rejstřík, po léta, což umožnilo manipulaci se spisem. S tichým souhlasem nadřazeného soudu. Dokumenty se ze spisů ztrácely, jiné byly přečíslovávány tak, že nebylo možno zjistit, jaké číslo bylo přepsané, atd. Předseda soudu, ale i ten nový, s ní opakovaně odmítli vést kární řízení.

 • Zdá se to vše neuvěřitelné? Ve skutečnosti je toho mnohem více. Máme důkazy. Jak písemné, tak nahrávky. Vše co uvádím je pravda.

Kdyby se tohle stalo v USA, ve svém povolání by skončili

 • 2 advokáti z advokátní firmy, která je proti nám použita a která také vystupovala v kauze Kajínek

 • plzeňští advokáti Bárta, Nohovec, Vlasák

 • plzeňští soudci Tlustá, Pulkrábek, Miller, Strejc, Skala, Štěpánková, Růžková, Pihlíková, Oravcová

 • vedoucí plzeňských soudů - Levý, Oravcová, Svoboda, Jaroš, bývalá komunistka Vydrová

 • plzeňští státní zástupci - bývalé komunistky Janoušková, Zelená

 • šéf policie plzeňského kraje - Kníže

 • policejní prezident - Martinů

U nás dává stát těmto lidem plnou podporu, povyšuje je, atd. Česká advokátní komora dává podporu advokátům, kteří by v USA byli z komory vyloučeni. Vše nese ohromné množství markerů pro organizovaný zločin. Prakticky všechny osoby v naší kauze by v USA skončili. Ptám se, jedná se o ojedinělý případ, nebo to je jenom typické, co se v našem státě děje? My jsme tomu přišli justiční ... na kloub. Trvalo nám to dost dlouho. Vypadá to, že se nejedná o nic ojedinělého. Podobné zkušenosti s plzeňskou justicí, policií a státním zastupitelstvím mají i jiní, včetně např. Miroslava Schotty a Martina Lišky. I o jejich kauzách ví vrchní státní správa, atd. a oba podali trestní oznámení na soudce a vedoucí soudů. Někteří z těch soudců a vedoucích soudů figurují i v naší kauze. Tohle vše nasvědčuje tomu, že tohle je prohnilý neprávní stát a to, čeho jsme svědci má mnohem blíže k fašismu než demokracii.

 

Bližší vysvětlení

Naše lidská práva jsou maximálně pošlapávaná, policisté, soudci a vedení soudů se dopouští trestných činů, které jsou potom kryty vyššími orgány. Soudci se dopouští těch největších svinstev. Když jsme dokázali, že se žaloby bílých koní kamaráda neetických policistů a mafiánů, zakládají na lžích, byli nám ustanoveni opatrovníci, protože soudci rozhodli, že jsme byli zasaženi trvalou vážnou duševní chorobou. Oba opatrovníci jsou ze stejné advokátní kanceláře. Nepomohlo ani, když jsme soudu dodali

· čerstvé zprávy od psychiatra se soudní znaleckou zkušeností, že jsme normální a opatrovníky nepotřebujeme

· důkaz, že proti sobě vedeme ve věci soudní spor, proto opatrovníci nemohou být ze stejné kanceláře

· důkazy o tom, že opatrovníci pracují pro protistranu

· kopii trestního podání, sepsané krajskou státní zástupkyní, na soudce v kauze, protože se dopouští trestných činů. Soudcům vůbec nevadilo, že v takovém případě musí být řízení odročeno na neurčito, klidně v něm pokračovali a vedli ústní soudní jednání, kde mlžili, lhali, atd.

 

Opatrovníci chrání zájmy protistrany, soudců, kteří se dopouští trestných činů, atd. Soudy jsou vedeny jako za Heydricha či Gottwalda. Jsou uznávané zjevně falešné důkazy. My nejsme informováni o soudních jednáních, v těch jsou potom ignorovány naše návrhy důkazů a jsou narychlo vyneseny rozsudky. 100 stran dlouhá ústavní stížnost, připravená svědomitou advokátkou z renomované advokátní kanceláře, v které pracuje i Volopich, byla ignorována Ústavním soudem. Předseda Krajského soudu Sedláček, dosazený do funkce Zemenem, ji nepovažoval za věrohodnou a kryl trestné činy soudců, stejně jako Jaroš před ním. Sedláček byl místopředsedou trestního oddělení a Jaroš předsedou soudu, když se projednávala kauza Kajínek a soudci stejného soudu učili na plzeňských právech, ovšem nikdy nepodali trestní oznámení na to, co se tam děje. Byli jsme informováni, že soudci v naší kauze jsou podplacení, v každém případě se tak chovají.

 

Jedná o majetek v hodnotě asi 200.000.000 Kč, neplacení daní z desetimilionových příjmů, vyhrožování zabitím, opakovaným vloupání, fyzickým napadením, vše kryje policie, státní zastupitelství, Policejní prezidium, ÚOKFK, ÚOOZ, ministerstva spravedlnosti, vnitra, atd. Protistranu zastupuje advokátní firma spojená přímo či nepřímo s plzeňskými právy, Ministerstvem spravedlnosti, atd. Manželka advokáta protistrany, politika Rösche, byla jako poslankyně ve sněmovně vedena jako JUDr., přitom JUDr. nebyla. Byla z toho aféra, ale ona v tom prý byla nevinně, nevěděla proč je oslovovaná JUDr. Další aféra, s kterou byla nepřímo spojená, byla aféra plzeňských práv, protože je zakládala. Založit je jí prý napadlo při skleničce vína. Co se tam ale dělo prý nevěděla. Rösch zastupoval mafiána Antonína Vlasáka, který objednal vraždy v kauze Kajínek. Nesedí, sedí Kajínek. Policejním vyšetřovatel v této kauze byl Jiří Vlasák, tehdy policajt, dnes vážený plzeňský advokát. Vlasák byl ustanoven jisté učitelce v kauze T jako opatrovník, přestože byla úplně normální, nebyla jakkoli nesvéprávná. Opatrovník lhal, aby soud prohrála. Lhal i soudce. Ten potom povýšil na krajského soudce a během doby, kdy vedl podjatě řízení, se z tohoto Mgr. stal JUDr. Advokátem protistrany byl Rösch. Ten také zastupoval Mgr. Vovsíka ze stejné advokátní firmy. Ten když řídil ve vysoce opilém stavu, bylo to prý nevědomky, protože předtím užíval bylinné kapky v alkoholovém roztoku omylem ne po kapkách, ale po lahvičkách. Krajský soud ho osvobodil, protože jeho soudní expert uvedl nižší úroveň alkoholu než policejní expert, takže tam prý nebyla shoda, proto byl považován za nevinného.

 

Celá věc nás nutí sehnat jakoukoli pomoc. Proti plzeňské justiční ... jsme bezmocní, vyčerpaní, bojíme se o život. Shromáždili jsme informace o tom, že nejsme sami, komu je nelegálně ubližováno stejnými soudci, vedeními soudů, advokáty, atd.

 

Nashromáždili jsme důkazy o tom, že tohle je neprávní policejní kryptofašistický stát v tom, jak jedná s námi, jak porušuje zákony, Ústavu, LZPS, mezinárodní smlouvy o lidských právech, které jsou součástí Ústavního pořádku, atd.

 

 

Pár posledních událostí:

· Prohráli jsme soud o 56.000 za nájemné, které nedlužíme. Plzeňská justiční mafie to opět zahrála stejně. Aby se to nedostalo mimo působení Krajského soudu v Plzni, částku okresní soud snížil, bezdůvodně, pod 50.000 a krajský soud vedený bývalým komunistou Jeřábkem a soudkyní Loužilovou, která dělala rešerši spisu, také bývalou komunistkou, se snížením částky souhlasil a shodl se s okresním soudem, v jednání, které připomínalo dobu Heydricha či Stalina.

· Všechna svinstva, která se odehrávají u soudů mají zelenou od nových předsedů soudů, Protivy a Sedláčka, které jmenoval Zeman.

· Bývalá komunistka Antonie Zelená, státní zástupkyně, která kryla soudce Millera, bývalého komunistu, povýšila na vysokou funkci pod Bradáčovou, která byla dosazena do funkce za vlády Nečase a Kalouska.

· Benešová i Válková o aféře ví, ale ani v ní nehnou prstem. Válková je z Plzně, na plzeňské právní fakultě vedla trestní katedru, takže by plzeňskou justiční mafii měla velmi dobře znát. Jestli ne, stačí mluvit s advokáty z plzeňského karaje, kteří nepaří do „renomovaných“ firem.

· Nikdo v orgánech činných v trestním řízení naši kauzu neřeší. Po tom, co odešel z funkce Rampola, to, že státní zástupce Slepička použil ohledně výše uvedené učitelky výraz, promiňte „píča“ a kryl, spolu s ředitelem PČR Plzeňského kraje, Knížetem, příbuzné toho člověka, co má ty mafiánské konexe, či jeho příbuzné. GIBS kryje Knížete, tvrdí, že věc trestného činu Knížete má řešit Krajské státní zastupitelství v Plzni, to kryje Knížete i Slepičku.

 

 

 

 

 

 

Web se snaží prezentovat pohled na ČR očima západních občanů s univerzitními zkušenostmi, kterým by po čtvrt století ničili jejich vlast tak, je ničena naše po listopadu. Web není dosud dokončen, proto žádáme, abyste brali cokoli negativní ohledně jakýchkoli osob jako naše podezření a ověřili si fakta.

Copyright © 1989-2016 www.svazprav.cz. Naposledy změněno: 01. 04. 2017